رادیوسرجری گامانایف چیست و چه کاربردی دارد؟

رادیوسرجری گامانایف چیست و چه کاربردی دارد؟

دقت رادیوسرجری گامانایف حداقل آسیب را به بافت‌های سالم مجاور وارد می‌کند. در برخی موارد، رادیوسرجری گامانایف در مقایسه با سایر انواع روش‌های پرتودرمانی دارای عوارض جانبی کمتری است. همچنین، رادیوسرجری گامانایف اغلب نسبت به جراحی مغز یک گزینه امن‌تر است.

ادامه مطلب...

آشنایی با اندوسکوپی و انواع اندوسکوپ

آشنایی با اندوسکوپی و انواع اندوسکوپ

کلمه اندوسکوپ از دو کلمه یونانی به معنای درون و دیدن تشکیل شده است. عبارت اندوسکوپی یا درون‌بینی به معنای استفاده از تجهیزات برای معاینه درون ارگان های حفره مانند بدن به صورت دیداری است.

جراحی های اندوسکوپیک یا (MIS Procedures (Minimally Invasive Surgery در کنار جراحی باز ، با کمترین تهاجم به بدن ، روشی ظریف ، ماهرانه و با کمترین مشکل برای بیمار محسوب می شود.

ادامه مطلب...

پوکی‌ استخوان‌

پوکی‌ استخوان‌

کاهش‌ تراکم‌ و قدرت‌ طبیعی‌ استخوان‌ که‌ منجر به‌ سستی‌ استخوان‌ و مستعدشدن‌ آن‌ برای‌ شکستگی‌ می‌شود را پوکی‌ استخوان‌ گویند. برخی صاحب‎نظران پزشکی و تغذیه معتقدند: در صورتی‎که افراد جامعه نسبت به بیماری‎ها، موارد پیشگیری و عوارض ناشی از رعایت نکردن آنها مطلع باشند، بسیاری از بیماری‎ها در جامعه قابل کنترل خواهد بود.

ادامه مطلب...

بهداشت دهان و دندان

بهداشت دهان و دندان

با ارتقاء سطح آگاهی عموم مردم در زمینه بهداشت دهان ودندان از طریق آموزش روش‏‎های صحیح بهداشت و پیشگیری، فرهنگ‎‏سازی و جلب مشارکت آنها می‏توان نگرش و رفتار و عمل‏کرد آنان را در رابطه با سلامت دهان و دندان تغییر داده و با این افزایش آگاهی، تغییر نگرش‎ها، باورها و در نهایت ایجاد الگوهای صحیح رفتارهای بهداشتی می‎توانیم قدم مؤثری در تامین سلامتی جامعه برداریم.

ادامه مطلب...

اتوکلاو

اتوکلاو

اتو کلاو چیست؟

اتوکلاو دستگاهی است که برای استریل کردن مواد و تجهیزات در آزمایشگاه توسط فشار شدیدبخار در دمای ۱۲۱ درجه سانتیگراد به مدت۱۵ الی ۲۰ دقیقه است که این زمان به نوع ماده و محتوای اتوکلاو بستگی دارد.اتوکلاوها در آزمایشگاههای میکروبیولوژی , مــــراکز بهداشتی, ….استفاده می شودبرای اتوکلاو می توان دو محدوده تعیین کرد:

ادامه مطلب...

آیا امواج وای فای واقعا مضر است؟

آیا امواج وای فای واقعا مضر است؟

اگر از کاربران مشتاق اینترنت سؤال کنید که یکی از اختراعات مهم بشر چیست، به‌طور حتم بین گزینه‌های مختلف از وای فای هم نام می‌برند. اینترنت پر سرعت و بدون سیم به راحتی ما را به دنیای مجازی بزرگی متصل می‌کند تا با افراد مختلف در ارتباط باشیم و اطلاعات مورد نیازمان را راحت‌تر و بدون نیاز به کابل و سیم دریافت کنیم. اما در مورد سلامت این اینترنت‌ها حرف و حدیث‌هایی وجود دارد.

ادامه مطلب...

فعالیت‌هایی که افراد موفق قبل از خواب شبانه انجام می‌دهند

فعالیت‌هایی که افراد موفق قبل از خواب شبانه انجام می‌دهند

آخرین کاری که قبل از خوابیدن انجام می دهید تأثیری قابل ملاحظه بر حس و حال و انرژی شما در روز بعد خواهد داشت

ادامه مطلب...

ترکیب های غذایی

ترکیب های غذایی

برخی ترکیبات غذایی هستند که اثرات مفید یکدیگر را تکمیل می‌کنند و به بمب‌های درمانی بدل می‌شوند، این ترکیبات را بخوانید و از آن‌ها با هم استفاده کنید.

ادامه مطلب...

تماس با ما

manager 1 نام و نام خانوادگی مدیر دفتر : آقای متقیان پور

map pin markedآدرس کارخانه : شهرک صنعتی جی خیابان یکم فرعی نهم پلاک 127

icon telephonesdf شماره تلفن : 03135723435-03135721779

map pin marked آدرس دفتر تهران:خیابان شریعتی

icon telephonesdf شماره تلفن : 02188508594-02188742184

map pin marked آدرس دفتر اصفهان: خیایان طیب , روبه رو داروخانه دکتر تاجی, جنب مسجد درب کوشک 

icon telephonesdf شماره تلفن : 3234600-031|32347000-031

download 4 ایمیل : info@sepahanbehbood.com

مکان ما بر روی نقشه

We use cookies to improve our website. By continuing to use this website, you are giving consent to cookies being used. More details…